Služby
| autor: Martin Boška

Antalyaspor postoupil do čtvrtfinále tureckého poháru

Antalyaspor dokázal postoupit do čtvrtfinále tureckého poháru, když po úvodní výhře 4:3 zvládl ve venkovním utkání proti Goztepe remizovat 2:2. Trefili se Alpsoy a Mukairu.

Odvetným pohárovým utkáním vyvrcholila série tří zápasů mezi Antalyasporem a Goztepe. Do utkání vstoupil tým Ondřeje Čelůstky dobře, když dokázal ve 31. minutě vstřelit úvodní branku. Domácí vzápětí odpověděli, avšak v poslední pětiminutovce poslal Mukairu tým do poločasového vedení.

Antalyjští ztratili vedení v 56. minutě, kdy na konečných remizový stav vyrovnal Akbunar. V závěru utkání inkasoval Amilton dvě žluté karty a Čelůstkovy spoluhráči museli dohrávat v deseti.

Ondřej Čelůstka odehrál 74 minut již na jeho obvyklé pozici středního obránce, na kterou se vrátil po pár utkáních strávených jako pravý bek. Čtvrtfinálovým soupeřem bude Sivasspor, který momentálně vede nejvyšší tureckou soutěž. Úvodní duel odehraje Antalyaspor doma 6. února, druhé utkání je poté na programu 13. února.