Služby
| autor: Martin Michalec

Nice si před zápasem se Slavií odvezlo z Angers tříbrankovou výhru

Tým, jehož dres oblékají známí hráči jako exbayernský Dante nebo Morgan Schneiderlin, který strávil dlouhá léta v anglické Premier League, se touto výhrou posunul na čtvrtou příčku Ligue 1. První branku dal ve 12. minutě Rony Lopes, když po sklepnutí od Danteho z úhlu prostřelil hostujícího brankáře. O 11 minut později na 2:0 navýšil suverénně kopnutou penaltou Les-Melou a v 78. minutě hry výhru hostí zpečetil Hišám Budawí, jenž doklepával do branky vyraženou střelu Gouiriho.

V Edenu se Nice představí ve čtvrtek v 18:55. Ve skupině C mu zatím kvůli nejhoršímu skóre patří poslední místo.

Angers SCO - OGC Nice 0:3 (0:2)