Služby
| autor: Ondřej Zlámal

Galatasaray nedal Antalyasporu šanci

V obrovské areně Galatasaray přišel Antalyaspor o šanci zabodovat hned v úvodních 38 minutách. Francouzský útočník Bafétimbi Gomis dokázal v prvních dvaceti minutách dvakrát najít prostor v pokutovém území hostů a vstřelil první dvě branky. Třetí přišla ve 38. minutě, tu vstřelil Alžířan Sofiane Feghouli. Na výsledku se už ve druhém poločase nezměnilo, nepomohla ani červená karta, kterou viděl v závěru utkání Younes Belhanda. Ondra jako obvykle odehrál celý zápas.

Antalyaspor se stále drží v tabulce těsně nad sestupovými místy. V sobotu 17. února od 11:30 hostí Antalyaspor doma Kayserispor v dalším velice důležitém zápase.

Galatasaray - Antalyaspor 3:0 (3:0)

Branky: 14. a 20. Gomis, 38. Feghouli

Antalyaspor: Ferhat – Musa Nizam (40. Emre Gural). Diego Angelo, Ondřej Čelůstka, Nazim Sangare, - Hakan Ozmert, Charles – Sakib Aytac, Danilo (41. Jevtovič), Maicon (78. Djourou), Deniz Kadah

Všechny informace o Ondrovi Čelůstkovi můžete sledovat na stránce www.ondrejcelustka.cz, kterou spravujeme.