Služby
| autor: Martin Boška

Antalyaspor remizoval doma s Kayserisporem

Antalyaspor remizoval ve čtvrtém utkání turecké Super Ligy na domácím hřišti s Kayserisporem 2:2. Tým z Antalye vstoupil do utkání dobře, když jej již ve druhé minutě poslal do vedení argentinský útočník Gustavo Blanco. V závěru prvního poločasu se z pokutového kopu trefil Emmanuel Adebayor a srovnal před odchodem do šaten na 1:1. V 50. minutě kopal pokutový kop i domácí tým a na 2:1 zvyšil Antalyjský záložník Serdar Ozkan. V 74. minutě dokázal srovnat na konečných 2:2 Benoit Poulain. Český obránce Ondřej Čelůstka odehrál celé utkání na pozici levého obránce.

Další zápas odehraje Antalyaspor 21. září v Kasimpase. Utkají se tak proti týmu českého reprezentanta Davida Pavelky.

Antalyaspor - Kayserispor 2:2 (1:1)

Branky: 2. Blanco, 50. Ozkan (pen.) - 44. Adebayor (pen.), 74. Poulain Žluté karty: Akyol, Sangare, Chahechouhe - Dja Djedje

Antalyaspor: Boffin - Sangare, Angelo, Ozturk, Čelůstka - Charles, Akyol (89. Ozmert) - Ozkan (82. Fredy), Mukairu (79. Gelson), Chahechouhe - Blanco

Kayserispor: Lung Jr. - Lopes, Acar, Poulain, Subasi - Dja Djedje (53. Adryan), Mensah, Rienstra, Basacikoglu (84. Aktas) - Ntep de Madiba (30. Alkurt), Adebayor