Vyhledávání
| autor: Ondřej Zlámal

Antalyaspor prohrál doma se Sivassporem

Antalyasporu se bohužel nepovedlo navázat na poslední nadějné výsledky a v domácím prostředí podlehl Sivassporu 1:4. Deniz Kadah dokázal po krásné akci devět minut po poločase odpovědět na úvodní branku Emreho Kilinca, ten samý hráč ale opět využil toho, že byl neobsazený ve vápně a vstřelil po hodině hry svojí druhou branku.

Sivasspor pak svoje vítězství potvrdil v závěru dvěma brankami po protiútocích do otevřené obrany v závěru zápasu.

Antalyaspor je na 14. místě s 25 body. Příští zápas ho čeká v neděli 11. března od 11:30 v Goztepe, které je na osmém místě.

Antalyaspor - Sivasspor 1:4 (0:1)

Branky: 54. Deniz Kadah – 45. a 61. Emre Kılınç, 84. Delvin N'Dinga, 87. Mert Hakan Yandaş

Antalyaspor: Ferhat, Nazım, Čelůstka, Diego, Sakıb (75. Nizam), Hakan (65. Vainqueur), Charles, Deniz, Emre (77. Jevtovič), Maicon, Doukara